Siparişiniz elinize geçtikten sonraki 14 gün içerisinde kullanılmamış ve hasar görmemiş ürünlerin değişim veya iadesini yapabilirsiniz. Size ürün ile birlikte gönderilen toz torbası ve kutunun eksik olması durumunda iade veya değişim yapılamaz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş, kullanılmış, hasar verilmiş, satıcıdan kaynaklanmayan nedenler ile başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünü bize geri göndermeden önce, iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta göndermeniz veya WhatsApp hattından bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Daha sonra e-posta ile iade veya değişim talimatlarını alacaksınız. Lütfen bizimle iletişime geçmeden hiçbir şey geri göndermeyiniz. İade kargo ücreti size aittir.

Ürünü aldığımızda size e-posta göndereceğiz ve ürünün durumunu onayladıktan sonra iade edilen ürünlerin satın alma fiyatını ödeme yaptığınız karta geri ödeyeceğiz. Yurt dışı gönderilerinde iade ve değişim yoktur.

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan firmamıza ulaştırıldıktan sonra, Marka Solar en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.